Typ: HA 1 połowa: Kristianstad +2.5 bramki

Kurs: 1.7

Partner: lvbet

Nescal

33 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam wszystkich tutaj piszących jaki czytelników tych analiz. Na piątek 3 maja mam typ z piłki ręcznej ze szwedzkich rozgrywek z fazy play off z meczu pomiędzy takimi drużynami jak: Savehof vs. Kristianstad. Będzie to mecz drużyny która uplasowała się na pierwszym miejscu po fazie zasadniczej z drużyną która ulokowana była na miejscu numer 4. Odnośnie gospodarzy to po 26 rozegranych meczach mieli 19 wygranych, 3 zremisowane i 4 przegrane co dało im na koniec 41 punktów zaś jeżeli chodzi o gości to ci po 26 rozegranych meczach mieli 16 wygranych 1 remis i 9 przegranych co dało im 33 punkty na koniec fazy zasadniczej. Na ten moment drużyna gospodarzy prowadzi w serii 2-0, czeka nas teraz trzeci z kolei mecz pomiędzy tymi drużynami. Drużyna gospodarzy grała w międzyczasie w rozgrywkach europejskich z niemiecką drużyną Flensburg H. i w pierwszym meczu przegrali aż 11 bramkami u siebie 30 do 41 zaś w drugim meczu rewanżowym kiedy kurs na nich wynosił 15 na ich wygraną zwyciężyli jedną bramką prowadząc po pierwszej połowie 11 do 15. Uważam że psychologicznie kosztowało ich to sporo wysiłku dlatego też w tym spotkaniu pierwsza połowa powinna należeć do gości, tym bardziej że goście przegrywają w serii dwoma meczami Pozdrawiam.