Kurs: 2.3

Kod Promocyjny TWOJTYP200 zł cashback1200 zł od depozytu

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dobry wieczór. Opiszę mecz na piątek a będzie to typ z koszykówki, z Igrzysk Olimpijskich - Kobiety. Na godzinę 3.00 wyznaczono mecz pomiędzy Belgia K - Portoryko K. Będzie to spotkanie drugi z kolei tych drużyn w ramach igrzysk. Belgia K w ostatnim swoim meczu ograła Australię K 70 : 85. Po pierwszej kwarcie Belgia K prowadziły 17 : 21. Portoryko K zagrały z Chinkami i odniosły sromotną klęskę. Przegrały aż 55 : 97, co jest koszmarnym wynikiem. Po 1 kwarcie przegrywały aż 17 : 32. Kolejna zaś kwarta to 9 : 21, nie miały dobrego dnia do gry. Ostatni mecz bezpośredni drużyn wziętych do analizy to wygrana Belgii 84 - 62. Był to mecz rozegrany jako Międzynarodowe towarzyskie Kobiety. po 1 kwarcie Belgia prowadziła 23 : 15, zaś kolejna kwarta to prowadzenie Belgii 20 : 18. Jak widać nie było dużej tragedii ze strony Portoryko w tamtym meczu. Tak z ciekawości patrze jeszcze na wcześniejszy meczy Portoryko rozegrany jako towarzyski z japonią 17 lipca tego roku. Co prawda Japonia wygrała go aż 94 - 59, ale pierwszą kwartę Japonki wygrywali tylko 18 : 14. Stąd też w tym meczu po ostatniej wysokiej przegranej teraz stawiam na handicap 1 kwarta: Portoryko K +7,5 pkt. Zawodniczki te tym razem powinny zacząć lepiej w obronie. Pozdrawiam