Kurs: 1.83

Kod Promocyjny TWOJTYP200 zł cashback1200 zł od depozytu

scorpio82

83 x typer dnia, 56 x typer tygodnia, 16 x typer miesiąca

W czwartek do gry wraca liga Europy i mecze rewanżowe w fazie 1/16 finału. Po pierwych meczach szykuje się kilka bardzo ciekawych spotkań a ja wybrałem jedno gdzie w pierwszym meczu doszło do dużej niespodzianki i rewanżowe spotkanie pomiędzy Hoffenheim i Molde. Pierwszy mecz zakończony wynikiem 3:3 co w lepszej sytuacji przed rewanżem stawia zespół gospodarzy ale gra moim zdaniem będzie toczyć się o coś więcej. Pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami to bowiem demolka w wykonaniu gości którzy ten mecz powinni wygrać minimum kilkoma bramkami a ich nieskuteczność spowodowała że dziś goście mają jeszcze o czym marzyć. Liczę na sportową złość gospodarzy którzy będą chcieli udowodnić że są zespołem dużo lepszym i juz do przerwy uzyskać przewagę. O tym że są dobrze usposobieni ofensywnie można było się przekonać choćby w ostatni weekend gdy w meczu z Werderem zdobyli 4 bramki a już do przerwy nie było wątpliwości kto zostanie zwycięzcą gdy gospodarze mieli 2 bramki przewagi. Molde mocne ale na własnym podwórku o czym można było przekonać się w pierwszym meczu. Na wyjazdach dużo słabsi niz na własnym stadionie co potwierdza fakt że z ostatnich 4 meczach tylko 1 raz stracili mniej niż 2 bramki. Dziś liczę na podtrzymanie serii