Partner: lvbet

Kod Promocyjny TWOJTYP200 zł cashback1200 zł od depozytu

grezki93

0 x typer dnia, 0 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Dzisiejszy mój pierwszy typ to mecz ligi włoskiej- Seria A Juventus - Bologna, który odbędzie się o 20:45. Na menedżerze Juventusu Massimo Alegrinim ciąży ogromna presja, po tym jak jego drużyna poniosła trzecią porażkę w ostatnich pięciu spotkaniach Seria A. Na obecną chwilę Juventus zajmuje 9 miejsce w lidze, natomiast Bologna 16. Na ostatnie 5 pojedynków gospodarze przegrali 3 mecze a dwa zremisowali, dziś jest to dobry moment aby przełamać złą passę. Goście na ostatnie 5 meczy - 1 wygrali, 2 zremisowali oraz 3 przegrali bilans bramkowy wynosi - 7 strzelonych i 10 straconych. Juventus w ataku dziś powinien wyjść w składzie z Milkikiem oraz Vlahoviciem co powinno przyczynić się na bramki. Obecnie ich bilans wynosi - 9 strzelonych i 5 straconych. Juventus u siebie strzela przynajmniej 1 bramkę do przerwy, natomiast Bologna grając na wyjazdach często traci dużo bramek. Jeśli Juventus chce gonić czołówkę i wrócić na miejsce premiowane do gry w Europejskich Pucharach musi dziś wyjść i wygrać z Bolgona. Mam nadziej, że dziś w polskim pojedynku Skorupski- Milik wygra ten drugi i będzie potrafił znaleźć sposób na kolegę z reprezentacji Polski. W swojej historii pomiędzy tymi zespołami padało dużo bramek, liczę że dziś zostanie podtrzymana dobra passa. Dziś typ jaki gram to over 1 gola w pierwszej połowie.