Partner: STS

Kod Promocyjny TWOJTYP200 zł cashback1200 zł od depozytu

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dzień dobry. Miedź Legnica vs Lech Poznań to moja propozycja meczu na dzisiaj do przeanalizowania. Czyli mamy piłkę nożną i najwyższą polską ligę rozgrywkową. Mecz ten zaplanowano do rozpoczęcia na godzinę 19:00. Jeżeli chodzi o pierwsze mecze tego roku ligowe tych drużyn to zarówno Miedź jak i Lech zremisowały je 0 - 0, Miedź zagrała z Radomiakiem Radom u siebie zaś Lech Poznań zagrał na wyjeździe z Stalą Mielec. W tych dwóch meczy to w przypadku lecha to była niespodzianka że nie wygrał ale cóż tak bywa. Teraz mamy kolejny mecz i kolejną szansę na wygraną obu drużyn. Jakby na to nie patrzeć Lech drugi mecz z rzędu remisuje 0:0 dlatego że we wcześniejszym meczu tiw. z Rostock także tego dokonał. Jednak wcześniejsze mecze towarzyskie Lecha Poznań jak i Miedzi to były wysokie wyniki. Lech Poznań próbuje dostać się do premiowanych drużyn na czele tabeli zaś Miedź walczy aby wyjść ze strefy spadkowej, czyli jakby na to nie patrzeć obie drużyny za wszelką cenę będą chciały wygrać. Moim zdaniem po tych wcześniejszych meczach tych drużyn w których nie pada żadna bramka w tym meczu już w pierwszej połowie tych bramek będzie przynajmniej dwie. Nie chcę skreślać tutaj Miedzi bo może być tak że do przerwy wynik będzie 1 do 1 jednak bardziej prawdopodobne to 0 : 2 lub 1 : 2. Pozdrawiam.