Partner: Betclic

Kod Promocyjny TWOJTYP200 zł cashback1200 zł od depozytu

mlody622

16 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Siemka, siemka. Witam wszystkich typerów oraz wszystkie typerki i serdecznie zapraszam do przeczytania mojej analizy. Tak jak pisałem w poprzednim typie ostatnio mam masakryczną formę, wszystko co stawiam, niestety rzadko wchodzi, no cóż ostatnio nie mam szczęścia, jednak nie poddaję się i lecimy dalej. Dziś przygotowałem 2 typy z siatkówki, oba typy z francuskiej Ligue A. Drugi mecz rozpocznie się tak jak poprzedni o godzinie 19:00 a w nim na przeciw siebie zagrają Sète oraz Cannes. W tym meczu faworytem jest Cannes, jednak ja nie stawiam na zwycięzcę, bo kurs na zwycięstwo Cannes jest niski a też nie jestem pewny tej wygranej. Ja stawiam, że w tym spotkaniu będzie powyżej 167.5 punktów. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.5 a oferuje go nam Betclic. Alternatywnym typem może być over 3.5 seta. Analizę główną rozpocznę od przedstawienia sytuacji w tabeli. Cannes znajduje się na 2 pozycji w tabeli (1 w tabeli ma tyle samo punktów), natomiast Sete znajduje się dopiero na 9 pozycji w tabeli. Patrząc na to wychodzi na to, że Cennes powinno gładko wygrać. Jednak mimo dobrej formy to we wszystkich z ostatnich 10 meczy, z których wygrali 8, w prawie każdym stracili minimum set. W ostatnich 8 meczach bezpośrednich tych drużyn kiedy Sete było gospodarzem, we wszystkich były minimum 4 sety. Patrząc na to wszystko, myślę, że over 167.5 powinien się spokojnie pokryć w tym spotkaniu. Pozdrawiam mlody622