Partner: lvbet

Kod Promocyjny TWOJTYP200 zł cashback1200 zł od depozytu

ElAlma

36 x typer dnia, 76 x typer tygodnia, 12 x typer miesiąca

Czeska Liga Pro w tenisie stołowym, Erik Mares zagra z Pavlem Girethem. Stawiam w tym spotkaniu na zwycięstwo 1 z tych graczy. Obaj panowie wracają do gry w turnieju po przerwie. Mares miał ją krótszą, bo ostatni raz w drabince Ligi Pro pojawił się 22 maja i zakończył dzień z bilansem 3-1. Ogólnie Erik jest jednym z czołowych zawodników, jeśli chodzi o formę w ostatnich dniach. Mares wygrał aż 8 z poprzednich 10 spotkaniach w ramach tego turnieju i jest oczywistym faworytem w dzisiejszym meczu z Girethem. Pavel wraca do gry po 6 dniach przerwy, więc trochę go w Lidze Pro nie było. Oczywiście trudno stwierdzić, czy to kwestia braku formy czy też decydowały inne względy, ale Gireth nie grał najlepiej w swoich ostatnich jak do tej pory spotkaniach w ramach tego turnieju. Jeśli weźmiemy pod uwagę 10 poprzednich meczów, to jego bilans wyniosi 5-5, więc tragedii nie ma. Jednak ostatni raz grał 18 maja i zanotował tego dnia bilans 1-3 a to wygląda już gorzej. Bezpośrednie mecze z Maresem też nie są zbyt dobrym wspomnieniami dla Pavla. Mamy tutaj 5 meczów pomiędzy tymi graczami i komplet zwycięstw Erika. Widać, że ten rywal wyjątkowo "nie leży" Girethowi i moim zdaniem dziś kolejne zwycięstwo odniesie właśnie Mares. Oczywiście tenis stołowy to niezmiennie nie jest sport, w który warto inwestować większe kwoty pieniężne.