Typ: Pospisil V. ugra +4.5 gema w 1 secie

Kurs: 1.93

Kod Promocyjny TWOJTYP200 zł cashback1200 zł od depozytu

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam Wszystkich. Na czwartek na godzinę 15:30 zaplanowano mecz pomiędzy Pospisil V. a Miedwiediew D. w ramach rozgrywek ATP we Wiedniu. nawierzchnia twarda w hali 1 8 finału. Pospisil V. zajmuje 81 miejsce w rankingu ATP. Ostatnie trzy jego mecze  wygrał własnie w ramach turnieju we Wiedniu. Dwa pierwsze to były mecze eliminacyjne a ostatni mecz to mecz 1 16 finału który to wygrał z Auger Aliassime 2 : 0. Miedwiediew D. (6 w rankingu ATP) ostatni mecz z 28 października wygrał z Jung J. 2 : 0 który jest sklasyfikowany na 127 miejscu w rankingu ATP. Mecz ten był 1 16 rozgrywek tego właśnie wiedeńskiego turnieju. Co ciekawe Pospisil w swoim przed ostatnim meczu mierzył się też z tym zawodnikiem i wygrał go 2 : 1 w setach nie mając tak lekko jak Miedwiediew D. Wcześniej Miedwiediew D. przegrał z Opełka R. 15 października w ramach ATP w Petersburgu 1 8 finału. W lutym tego roku Pospisil V. wygrał z Miedwiediew D. 2 : 0. W 2019 roku przegrał co prawda ale 1 seta przegrał po te breaku a drugiego przegrał 7 : 5. W związku z tym uważam że w tym najbliższym meczu w 1 secie Pospisil ugra przynajmniej +4.5 gemy. Kurs na + 4.5 seta w 1 secie dla Pospisila wynosi 1,93 w portalu Fortuna. Pozdrawiam i do następnego meczu.