Kurs: 1.75

Partner: Betfan

konradokielce

484 x typer dnia, 38 x typer tygodnia, 4 x typer miesiąca

Witam! Rozpoczynamy nowy tydzien , Niedziela niestety byla slaba w moim wykonaniu... Na pierwszy ogien posylam typ z Futsalu c.d. nastapi odnosnie Mistrzostw Europy 2022 na terenie Holandii. Mamy dwa mecze z udzialem duzych faworytow Kazachowie to murowany pewniak przeciwko Finom z godziny 20:30 , ja z kolei gram wczesniejsze starcie z 17:30 na Martini Plaza w Groninen pomiedzy Wlochami a Slowenia , tutaj stawiam w strone tych pierwszy po najwyzszym kursie rzedu 1.75 w Betfan. Italia zawiodla mega w pierwszym meczu tylko remisujac jak dla mnie z najslabsza Finlandia w grupie B , z reszta na pocieszenie dla nich mecz Kazachtanu zakonczyl sie takze remisem przeciwko Slowenii 4-4. Wracajac do starcia Wloch 3-3 , stracili oni szybko gola bo juz w 1 minucie , na ktorego odpowiedzieli dosc szybko w 3' i kiedy wydawalo sie ze bedzie sie cos wiecej dziac to tak sie nie stalo zakonczyla sie 1 polowa. W drugiej obie druzyny doszly do glosu w 30 minucie i stan rywalizacji byl 2 do 2 . Chwile pozniej Finowie ponownie ich zaskoczyli i na minute ponad przed koncem padl gol ktory uratowal czesciowo skore Wlochom. Slowenia w starciu z Kazachami , otworzyli wynik meczu , pozniej zawodnik Kazachski dostal czerwien co zaskutkowalo 2 minutowa gra bez zawodnika ale udalo im sie wyrownac stan gry przed przerwa. Druga polowa byla pod dyktando Slowenii ktora pierwsza strzelala az do momentu uzyskania dwubramkowej przewagi ktora finalnie odbito. Uwazam ze bledy z 1 kolejki zostana naprawione i Wlosi lepiej spisza sie w 2 meczu. Tutaj niebagatelne znaczenie beda miec wyniki w kontekscie awansu bo potem zostaje ostatni mecz a 2 ekipy awansuja dalej. W h2h Wlochy wygraly 5 razy i 2 przegrali.