Typ: Podwójna szansa (1 tercja lub mecz): 0 - 0

Kurs: 1.83

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dzień dobry. Na dziś mam typ z hokeja na lodzie, mecz pomiędzy TPS Turku - Lukko który zostanie rozegrany o godzinie 15.00 w ramach FINLANDIA: Liiga - Play Offy - Finał. Będzie to 4 runda. Lukko prowadzi w serii 2-1. Prześledzę teraz kolejne wcześniejsze wyniki bezpośrednie tych ekip w ramach fazy play off (od ostatniego do najstarszego): TPS Turku - Lukko 1 : 3 Lukko - TPS Turku 4 : 0 Lukko - TPS Turku 1 : 4 Teraz czas na 4 mecz z rzędu. Ja liczę że w tym właśnie meczu wynik będzie kręcił się koło remisu. TPS Turku nie są stawiani w roli faworyta tego meczu, ale po tych 2 przegranych z rzędu podejrzewam że tym razem zagrają uważniej w obronie. Typ w postaci: Podwójna szansa (1 tercja lub mecz): 0 - 0 czyli remis po 1 tercji lub remis w całym meczu wyceniany jest przez wybranego bukmachera po kursie: 1.83 TPS Turku to ekipa która w rozgrywkach Liiga zajęła 3 miejsce, zaś ich przeciwnik, drużyna Lukko zajęła 1 miejsce. TPS Turku na 59 meczy 27 wygrał, 7 miał jako ZPD, 11 miał jako PPD i 14 miał przegranych. Lukko na 60 meczy 38 wygrał, 6 miał jako ZPD, 1 miał jako PPD i 15 miał przegranych. Pachnie mi w tym meczu remisem. Pozdrawiam