Typ: Over 1 Sparta w pierwszej tercji AZJAN

Kurs: 1.66

HockeyBet

127 x typer dnia, 18 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam. Kolejny typ z hokeja na lodzie który wybrałem na dziś to spotkanie w Norwegii i pojedynek dość niespodziewanego lidera rozgrywek z drużyną która bić będzie się o ligowy byt. Kije skrzyżują bowiem Sparta Sarpsborg oraz Ringerike Honefoss. Przyjrzyjmy się najpierw gościom. Jest to drużyna której już pewnie nie byłoby w lidze, gdyby nie pandemia. Kadrowo odstają od reszty ekip. Podobnie jak Gruner. Uzbierali dopiero 9 pkt w 20 meczach. Stracili już 95 bramek, więc jest realna szansa że dziś jako pierwsi w lidze "pochwalą się" trójcyfrówką. Należy się spodziwać że będzie to kolejny mecz gdzie stracą sporo bramek. Liczę że już od pierwszej tercji. Nie mając bramkarza broniącego choćby nawet na przyzwoitym poziomie powinno to być realne. Zwłaszcza że czeka ich mecz z liderem. Dość niespodziwanym, ale jednak liderem. Sparta bowiem kadrowo wcale nie wygląda tak dobrze jak przedstawia to tabela. Jest jednak cała grupa graczy, którzy są objawieniami. To wszystko każe przypuszczać, że już od pierwszej tercji to podopieczni Nilsena będą nadawać ton rywalizacji. Powinno się to przełożyć na bramki już w pierwszych 20 minutach. Moim zdaniem gospodarze bez problemu są w stanie pokonać co najmniej raz jednego ze słabych bramkarzy rywali. Ostatni mecz tych drużyn to wynik aż 10:4