Typ: Podwójna szansa (1 tercja lub mecz): 0 - 0

Kurs: 1.82

Nescal

31 x typer dnia, 20 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam. Dziś na godz. 18.30 mam typ z meczu pomiędzy: GKS Katowice - JKH GKS. Będzie to mecz 5 rundy. Obecnie mamy stan rywalizacji jako remis 2 - 2. Pierwszy mecz GKS Katowice wygrał u siebie 5 : 2, po czym JKH GKS na wyjeździe wygrało 2 : 6. Następnie JKH GKS u siebie wygrali 2 : 0 i kolejny, 4 mecz to wygrana GKS Katowice na wyjeździe 1 : 3. W tabeli fazy zasadniczej rozgrywek GKS Katowice skończyli obok JKH GKS. Odpowiednio 4 i 5 miejsce, odpowiednio 77 i 71 pkt. Odpowiednio bilans bramek 128 : 93 i 114 : 93. Moim zdaniem w meczu pomiędzy GKS Katowice - JKH GKS powinien być remis, tylko jeszcze nie wiem czy po 1 tercji lub czy w całym meczu. Do tej pory w tych 4 meczach remisu nie było w całym meczu to jest szansa że w całym meczu będzie. Mimo to mój typ uwzględnia i to i to czyli stawiam na: Podwójna szansa (1 tercja lub mecz): 0 - 0. Rywalizacja jest zacięta, stan rywalizacji to remisowe 2 - 2 stąd czuję ze w tym meczu może być dogrywka. Jak nie to ratuje mnie jeszcze 1 tercja meczu. Kurs na to wynosi 1.82 u bukmachera Fortuna. Dziękuję za uwagę i do kolejnej analizy meczu.