Typ: Zwycięzca Re-Plast Unia Oświęcim wygra

Kurs: 2.7

Partner: Betclic

poizon

0 x typer dnia, 0 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Drugi typ na dzisiaj będzie dotyczył Polskiej Hokej Ligi, w której dojdzie dzisiaj do czterech spotkań, gdzie jeden będzie miał swój smaczek bo dojdzie do Świętej Wojny. Zmierzy GKS Tychy z Unią Oświęcim. Gospodarze tego spotkania zajmują 5 lokatę w tabeli z dorobkiem 55 punktów, do czwartej Cracovii tracą trzy punkty, ale nie wydaje mi się aby byli w stanie ich prześcignąć. Tychy wygrały dwa swoje ostatnie mecze, lecz ze słabiej notowanymi rywalami. Rozstrzelali się w meczu z Sosnowcem i wygrali go 8-1 z kolei dwa dni temu wygrali z outsiderem Podhalem Nowy Targ tylko 2-1. Trochę zaskoczył mnie fakt, że Tychy są faworytem w tym spotkaniu. Ekipa przyjezdnych do piwnego miasta wraca po kwarantannie i przerwie w treningach. W piątek zmierzyli się z GKSem Katowice z którym przegrali po dogrywce, wynikało to z tego że Unici byli wybici z rytmu meczowego. Złapali go dopiero w trzeciej tercji co było widzialne. Obie ekipy mierzyły się ze sobą w tym sezonie zasadniczym trzy razy. W każdym z tych spotkań górą była Unia Oświęcim która ładowała minimum cztery gole. Dziwi mnie trochę kurs w tym meczu bo jednak Unia to lider i pokazała, że umie już wygrać z GKSem Tychy w tym sezonie. Tychy natomiast nie pokazały na razie nic ciekawego. Kurs na wygraną gości 2,70.