Kategoria: hokej na lodzie

Typ: JKH GKS wygra pierwszą tercje spotkania

Kurs: 2.04

poizon

Wczoraj 1/1 w typach na zielono. Irak miał wygrać i wygrał, miałem chęć napisać jeszcze jeden typ na wczoraj, ale w sumie dobrze że nie pisałem bo by nie wszedł. Lecimy z piątkiem, dzisiaj oferta dosyć satysfakcjonująca. W pierwszym swoim typie na dzisiaj wezmę pod lupę Polską Hokej Ligę, gdzie dzisiaj odbędą się cztery mecze, z czego na jeden mam typ. Mecz pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a JKH GKS Jastrzębie odbędzie się o godzinie 19. Ekipa gości przyjedzie do Sosnowca w dobrych nastrojach, po wygranej nad STS Sanok 2-1, wcześniej przegrali 7-4 z Sanokiem, lecz podobno było to wynikiem tego, że kilka hokeistów miało pierwsze objawy Covida. Gospodarze są po wysokiej porażce z GKS Tychy, a w tym meczu już po 1 tercji przegrywali 3-0. Ekipa Jastrzębia jest lepsza od Tychów, więc powinni to udowodnić w pierwszej tercji spotkania, że też potrafią strzelić takiemu Sosnowcowi które jest słabe i traci dużo bramek. Wszystkie trzy mecze w tym sezonie pomiędzy tymi drużynami kończyły się wygraną Jastrzębian i wygraniem pierwszej tercji przez nich. Nie wydaje mi się żeby dzisiaj było inaczej, gdyż cały czas walczą o jak najwyższą lokatę w tabeli. Kurs na wygranie pierwszej tercji przez JKH GKS Jastrzębie wynosi 2,04 .