Typ: Zwycięzca St. Petersburg+ OT

Kurs: 2.11

sadiomane

8 x typer dnia, 1 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

6 mecz finałowy na zachodzie. W rywalizacji mamy 3:2 dla CSKA i jest to kolejna szansa dla dzisiejszych gospodarzy na to, by przedłużyć serię i w mojej opinii im się to uda. Myślę, że CSKA jest już lekko wytrącone z równowagi. Mieli 3:0 w serii i awans do finału ligi na wyciągnięcie ręki, a tymczasem popadli w lekkie tarapaty, a nie pomogła im porażka w piątym meczu dopiero po 53 minutach dogrywki. Takie porażki bolą, zaś wygranych mobilizują i mimo, że dziś również na St. Petersburg jest kurs większy tak jak stawiam na ich zwycięstwo, e łącznie z dogrywką i karnymi. Kurs na to zdarzenie to 2.11 w Fortunie. Patrząc na h2h z ostatnich lat na tym terenie nie ma co się dziwić, że to CSKA jest faworytem, bo zdecydowanie jest na ich korzyść, choć były to triumfy głównie w OT, gdyby to nie był mecz serii, a tym bardziej po meczu w Moskwie przegranym w takich okolicznościach jak pisałem, to bym postawił na triumf CSKA, jednak w obecnej sytuacji nie tyle co jestem zmuszony co zdecydowanie przekonany o tym, że gospodarze ten mecz wygrają i dlatego też stawiam dzisiaj na ich triumf + OT. Życzę powodzenia i zachęcam do zagrania.