Typ: Podwójna szansa (1 tercja lub mecz): 0 - 0

Kurs: 2.07

Nescal

31 x typer dnia, 20 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam Użytkowników tego portalu. Na dzisiaj czyli na sobotę mam typ z rozgrywek rosyjskiego hokeja na lodzie, z rozgrywek KHL. Na godzinę 13.30 wyznaczono mecz pomiędzy Ufa - Niżniekamsk. Będzie to mecz drużyn które nieźle sobie radzą. Do tej pory, a były już 4 i 3 mecze w zależności, ani jedna z tych ekip nie przegrała. Ufa 3 pierwsze swoje mecze zagrała na wyjeździe, Pierwszy wygrała 1 : 5 z Barys Nur-Sultan, kolejny wygrała z Jekaterynburg 2 - 4 a jeszcze kolejny, czyli ten przed ostatni wygrała z Magnitogorsk aż 2 - 7. Ostatni zaś wygrała u siebie Niżniekamsk w 3 dotychczas rozegranych spotkaniach które grał u siebie wszystkie wygrał. Ostatnie mecze bezpośrednie to raczej wygrane drużyny gospodarzy, czyli ekipy Ufa. 30 lipca tego roku w meczu towarzyskim roku był remis i w doliczonym czasie gry górą była jednak UFA, Wcześniej 4 razy w regulaminowym czasie wygrywała Ufa. Moim zdaniem w analizowanym spotkaniu zarówno Ufa jak i Niżniekamsk będą czuły przed sobą respekt. I dlatego też zagrają ostrożnie, co spowoduje że wynik będzie koło remisu. A żeby uwiarygodnić powodzenie tego typu to określam remis po 1 tercji lub w całym meczu. Czyli w meczu Ufa - Niżniekamsk mój typ to podwójna szansa (1 tercja lub mecz): 0 - 0, co u buka Fortuna jest po kursie 2.07. Dziękuję za uwagę i do kolejnej analizy meczu. Pozdrawiam.