Typ: Gol w każdej tercji

Kurs: 1.6

HockeyBet

127 x typer dnia, 18 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam. Czas na kolejny typ z hokeja na lodzie. Pierwsze, a być może też ostatnie spotkanie które wybrałem na środę to spotkanie Taifuna z Władywostoku oraz stołecznego Spartaka. Będzie to więc powtórka meczu, który odbył się we wtorek naszego czasu o godzinie 5:00. Taka to już tradycja w lidze MHL. Mecz ten zakończył się rezultatem 3:2 dla gospodarzy. I trzeba przyznać że było to dość zaskakujące rozstrzygnięcie. Spartak mimo wszystko w kategoriach młodzieżowych jest bardziej uznaną ekipą. Wydaje się że więc że to oni będą faworytami tego spotkania. Ja jednak nie pójdę w stronę goli, choć nie tak dokładnie. Zakład który proponuję to bramka zdobyta w każdej z tercji. Mecz z wtorku również analizowałem i od tego czasu niewiele się zmieniło. Taifun to nadal drużyna która lubi tracić wiele bramek, natomiast Spartak w ofensywie prezentuje solidność i jakość. To każe przypuszczać, że zobaczymy w tym starciu wiele bramek. Chociaż de facto starczą zaledwie 3. Wszystko przy odpowiednim rozłożeniu w czasie. Jeśli Taifun zagra tak jak do tego przyzwyczaił, już od kilku sezonów to w nie widzę opcji by zakład nie wszedł. Wszystko zależy od pierwszej tercji. Jeśli któraś z drużyn w tej części gry otworzy wynik o rezultat jestem spokojny