Typ: Zwycięzca 1 tercja: Chaux de Fonds

Kurs: 2.21

Nescal

33 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam wszystkich. Na wtorek na godzinę 20:00 mam typ z meczu pomiędzy takimi drużynami jak: Thurgau a Chaux de Fonds. Jest to mecz fazy play off - 4 z kolei w ramach meczu półfinałowego. Analizowana drużyna gospodarzy ostatnio przegrała na wyjeździe aż 7 : 0 a wcześniej wygrała u siebie 6 : 5. Pierwszy mecz to wygrana Chaux de Fonds u siebie 2 : 1. stąd mamy wynik w serii 1 - 1 na rzecz Chaux de Fonds. Pierwszy zaś mecz tej fazy play off wygrało Chaux de Fonds u siebie 2 : 1. Jakby na to nie patrzeć zagra tu ze sobą drużyna która zajęła pierwsze miejsce w fazie zasadniczej czyli drużyna Chaux de Fonds z ekipą która zajęła 5 miejsce w rundzie zasadniczej. Po 45 meczach Chaux de Fonds uzbierali 105 pkt zaś Thurgau uzbierali 72 pkt. Stąd też kursy niższe na drużynę gości no i tym samym wyższe na drużynę gospodarzy. Moje zdanie na temat tego meczu jest takie że ekipa gości pójdzie za ciosem i okaże to już w 1 tercji meczu. Kurs na to wynosi 2.21 u buka Fortuna. A że mają doświadczenie w wygrywaniu z tym rywalem to tym bardziej typ ten mnie przekonuje. Wcześniejsze mecze w fazie zasadniczej drużyna Chaux de Fonds nie raz wysoko wygrywała z tym rywalem stąd liczę że w tym meczu już 1 tercję zaczną od prowadzenia. Gospodarze będą chcieli co prawda przedłużyć swoją grę w fazie play off, ale to że wyszedł im przed ostatni mecz to nie znaczy że i ten im wyjdzie. Pozdrawiam i do kolejnej analizy meczu