Typ: Podwójna szansa: (1 tercja lub mecz): 2 - 2

Kurs: 2.03

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam. Na dziś z mojej strony będzie jeszcze jeden typ, tym razem będzie z hokeja na lodzie z SHL czyli z szwedzkiego hokeja, z rozgrywek SHL - Play Offy - Ćwierćfinał w ramach to którego o godzinie 20.00 mecz swój rozpoczną następujące drużyny: Lulea - Skelleftea. Będzie to 6 runda. Lulea prowadzi w serii 3-2. Mecz będzie rozegrany bez publiczności. Prześledzę teraz kolejne wyniki pomiędzy tymi ekipami. 1 mecz: Skelleftea - Lulea 3 : 2 (2 : 2); 2 mecz: Skelleftea - Lulea 2 : 3; 3 mecz: Lulea - Skelleftea 1 : 0; 4 mecz: Lulea - Skelleftea 1 : 4; 5 mecz: Skelleftea - Lulea 1 : 5. Ja widać drużyny te wygrywały na zmianę. Ostatnio wysoko wygrała Lulea, wcześniej zaś wysoko wygrała Skelleftea. Idąc tym tokiem rozumowania w tej chwili kolej na wygraną ekipy gości. Mój typ na ten mecz to podwójna szansa: (1 tercja lub mecz): 2 – 2. Albo pierwsza tercja albo cały mecz a może i oba czynniki zadziałają. Jest na to szansa o tyle że to ostatnia możliwość ekipy Skelleftea aby pozostać w grze. Strzelanie powinni rozpocząć już w 1 tercji. Kurs na taki typ wynosi u buka którego wybrałem 2.03. Jest to całkiem niezły kurs który przy odrobinie szczęścia wejdzie. Pozdrawiam.