Kurs: 1.52

Partner: lvbet

Kuczko1997

134 x typer dnia, 12 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Witam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam do zapoznania sie z moja 3 analiza na dzien jutrzejszy.Dzisiaj swoje typy podaje troche wczesniej niz zawsze.Jako 3 spotkanie wybralem sobie mecz z hokeja na lodzie a konkretnie lige NHL i mecz pomiedzy Boston Bruins -Washington Capitals gram w tym meczu Gol w każdej tercji: Tak po kursie 1.52 w lvbecie.Kurs moze jest niski ale wydaje mi sie jak najbardziej do grania dlatego gram go z pocalowaniem reki.Obie ekipy to w miar oveorwe druzyny i szczer wydaje mi sie ze ta 1 bramka w kazdej tercji powinna wpasc bez problemu bo tutaj smierdiz overem z daleka no ale wiadomo zdarza sie czest tak ze tercji sa zakoncze wynikiem 0:0 a potem wk torejs pada kilka bramek ale tutaj raczej wydaje mi sie ze tak nie powinno byc no ale wiadomo wszystko zalezy od formy i skutecznosi obu ekip ale ostatnio obie druzyny sa w dobrej formie strzeleckiej i czuje tutaj ze bramki sie posypia.Ogolnie o wyniku tego typu dowiemy sie mniej wiecej o godzinie 03:30 jak to bedzie caly wynik a wiadomo typ moze byc juz wczesniej przegrany jesli w 1 albo 2 tercji ta bramka po prostu nie padnie.Zycze wszystkim wysokich wygranych i powodzenia!