Typ: Podwójna szansa: (1 tercja lub mecz): 0-0

Kurs: 1.88

Nescal

33 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Cześć Wszystkim, zarówno piszącym jak i czytającym te analizy. Na niedzielę z mojej strony będzie analiza meczu z hokeja na lodzie. Będzie to typ dotyczący meczu play off półfinału kultowej amerykańskiej ligi NHL pomiędzy Tampa Bay Lightning a New York Islanders. Będzie to pierwsza runda tych rozgrywek. Mecz ma rozpocząć się o godzinie 21.00. A teraz trochę historii: obie drużyny mają za sobą przeprawy w rundzie ćwierćfinałowej. Tampa Bay Lightning mierzyli się z Carolina Hurricanes. Zwyciężyli w całej rywalizacji 4 - 1 jednak nie była to łatwa przeprawa, bowiem w jednym meczu potrzebna była dogrywka, zaś 2 pierwsze kończyły się ich 1 bramkową wygraną. Z kolei New York Islanders w swojej ćwierćfinałowej rywalizacji z Boston Bruins  potrzebował aż 6 spotkań aby awansować do półfinału. Przechodząc do mojego typu na ten mecz, to będzie to typ oparty wcześniejszych bezpośrednich wynikach tej drużyny. Ostatnie 2 mecze pomiędzy tymi ekipami to były 2 remisy. Myślę że mecz ten kolejny raz będzie kręcił się koło remisu. W razie czego typ ten zawiera ewentualność remisu po 1 tercji. Nie raz tak jest że historia lubi się powtarzać i na to też liczę w tym wybranym spotkaniu. A co z tego będzie to czas nam pokaże. Pozdrawiam.