Kurs: 1.77

Partner: Betfan

Nescal

32 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam. Na dziś mam typ z meczu koszykówki pomiędzy reprezentacjami następujących krajów Brazylia K - Kolumbia K. Będzie w ramach następujących rozgrywek: AMERYKA POŁUDNIOWA: SOUTH AMERICAN CHAMPIONSHIP WOMEN Brazylia K przegrywa od 3 ostatnich meczy a Kolumbia K przegrywa od 2 ostatnich swoich spotkań. Patrząc na 5 ostatnich bezpośrednich meczy pomiędzy Brazylia K - Kolumbia K to 5 razy wygrała Brazylia K. Patrząc na tabelę mamy taką sytuację że będzie to pierwszy mecz w ramach tych rozgrywek, stąd nie za wiele możemy powiedzieć o tej sytuacji. W ostatnim spotkaniu Brazylijki przegrały z Serbkami 76 : 70 a Kolumbijki przegrały z Portoryko K 77 : 69. Obie drużyny nie mają zbyt dobrej passy z tym że miały inne rywalki przeciwko sobie. Mimo to Kolumbijki powinny równo zacząć ten mecz. Dlatego też mój typ w tym meczu brzmi 1 kwarta: Kolumbia K +5.5 pkt. Czyli Kolumbia K może przegrać w 1 secie o max 5 pkt i wtedy tym ten będzie trafny. Mój typ jest podparty tym że w historycznych meczach tak było raczej do tej pory że Kolumbia K nie przegrywała z tymi rywalkami za wysoko, a nawet zdarzało się że wygrywała. Kurs na to wynosi 1.77 u buka Betfan co jest co prawda średnim kursem który myślę że wejdzie.