Typ: Zwycięzca 1 kwarta: San Martin

Kurs: 2.41

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dzień dobry. W ramach argentyńskich rozgrywek Liga A play offy - ćwierćfinał spotkają się następujące ekipy: San Martin - Regatas. Będzie to 2 runda. Regatas prowadzi w serii 1 - 0. Pierwszy mecz bezpośredni rozegrali 21 kwietnia i wygrał go Regatas 75 - 56 grając u siebie. Po 1 kwarcie prowadzili aż 19 - 9. Biorąc jednak pod uwagę cztery wcześniejsze mecze pomiędzy wybranymi do analizy drużynami to należy stwierdzić że to jednak San Martin lepiej radził sobie z tym przeciwnikiem wygrywając dwa mecze w regulaminowym czasie zaś jeden mecz po dogrywce. Ten ostatni bezpośredni mecz należy chyba uznać za wypadek przy pracy. Nie poszło im najlepiej w tym meczu co nie znaczy że dzisiejszy mecz też zawalą. Ten mecz będący meczem rewanżowym powinien być dobry w wykonaniu gospodarzy. Ja jednak skupiam się tylko na pierwszej kwarcie dlatego że w odwecie drużyna gospodarzy powinna mocno zacząć tą pierwszą ćwiartkę meczu. A nawet jak tam teraz w słabszej dyspozycji to ta pierwsza kwarta powinna być przez nich wygrana A co będzie dalej czas tam pokaże. Kurs na to u wybranego bukmachera jest dość solidny bo wynosi 2.41. Jak ktoś nie boi się ryzyka to można z niego skorzystać choć przy odrobinie szczęścia kurs ten powinien być pozytywny. Dziękuję bardzo za uwagę i do kolejnej analizy meczu