Typ: HA 1 kwarta: San Jose -2.5 pkt

Kurs: 2.03

Nescal

32 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam. Na dzisiaj na godzinę 23:30 mam typ z koszykówki z najwyższej ligi brazylijskiej z meczu pomiędzy następującymi drużynami: San Jose - Cerrado. Jeżeli chodzi o drużynę gospodarzy to znajduje się ona na ósmym miejscu i po ośmiu rozegranych meczach ma cztery wygrane i cztery przegrane. Drużyna gości jest na 17 miejscu czyli na ostatnim miejscu w tabeli - po 9 meczach ma jeden mecz wygrany i 8 przegranych. Brak jest wcześniejszych bezpośrednich meczy pomiędzy tymi drużynami. 1 kwarta: San Jose -2.5 pkt to mój typ na to spotkanie. Moim zdaniem drużyna gospodarzy mocno zacznie ten mecz i będzie prowadzić przynajmniej trzema punktami w pierwszej kwarcie. Ostatnio zaliczyli dużą wtopę przegrywając z drużyną z 4 miejsca z ekipą Minas ponad 50 punktami. W związku z tym tutaj powinni pokazać że nie są tacy słabi jak to wynikałoby z ostatniego meczu. Po pierwszej kwarcie z drużyną Minas już wysoko przegrywali. Odwrotnie zaś ich rywale którzy zagrali z drużyną Flamengo - po pierwszej kwarcie prowadzili a cały mecz przegrali tylko 11 punktami. Tutaj goście mogą poczuć się zbyt pewnie i uważam że pierwsza kwarta nie będzie w ich wypadku tym razem udana. Kurs na mój typ jest bardzo dobry - wynosi w Fortunie 2.03 co jest warte uwagi i moim zdaniem warte do pobrania. Dziękuję bardzo za uwagę i do kolejnej mam nadzieję że udanej analizy. Pozdrawiam.