Typ: HA 1 kwarta: Academic Bultex +4.5 pkt

Kurs: 1.97

Partner: Betfan

Nescal

32 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam Wszystkich. Na środę z mojej strony będzie analiza meczu z rozgrywek koszykówki, z bułgarskich rozgrywek NBL - Play Offy - Półfinał. Tam w ramach pierwszej rundy rozpocznie sie mecz pomiędzy Rilski Sportist - Academic Bultex. Kursy na obi ekipy są dość zróżnicowane. Na gospodarzy wynoszą około 1.02 zaś na gości wynoszą ponad 8. Rilski Sportist od 7 swoich meczy wygrywają. Ostatnio wysoko wygrali z Spartak Pleven 67 : 109. Academic Bultex ostatni swój mecz przegrali z Hapoel Holon 91 : 75 w ramach EUROPA: BIBL - Play Offy - Finał. Cały mecz praktycznie wygrywali w tamtym meczu a zawalili ostatnią kwartę którą przegrali 27 : 9. Ostatni mecz bezpośredni tych ekip to przegrana Academic Bultex u siebie 82 - 100. Było to 6 marca 2021 roku. Finalnie w tabeli Academic Bultex zakońćzył rozgrywki na 5 miejscu, zaś Rilski Sportist był na 1 pozycji. Na 24 rozegrane mecze Academic Bultex miał 21 wygranych i 13 przegranych co dało im 35 pkt na koniec, zaś Rilski Sportist miał 22 wygrane zaś 2 przegrane co dało im 46 pkt na koniec. Ja uważam że ekipa gości nie przegra w tym meczu ekipa gości nie przegra w 1 kwarcie o więcej jak o 4.5 pkt. Będzie dobrze. Pozdrawiam