Kurs: 1.78

Partner: fortuna

miroooo

62 x typer dnia, 28 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam Wszystkich piszących i czytających analizy. Na dziś mam typ z koszyków, z następujących rozgrywek: DANIA: Basketligaen - Play Offy - Finał. Mecz pomiędzy Horsens - Bakken Bears który rozpocznie się o 18.45 będzie to 2 runda. Bakken Bears prowadzi w serii 1-0. W pierwszym meczu rozegranym 10 maja Bakken Bears aż różnicą 16 pkt ograł - Horsens. Dokładniej rzecz ujmują w poszczególnych kwartach były następujące wyniki: 27 : 21, 28:28, 28 : 19, 23: 22. Jak widać Horsens nie najlepiej wtedy wypadli z ekipą Bakken Bears grając na wyjeździe. Horsens ostatnie mecze gra w kratkę. Przed tą ostatnią przegraną wygrali z Randers 95 : 72. Zaś jeszcze wcześniej przegrali z Randers na wyjeździe 101 : 93. Bakken Bears zaś mają świetną wygraną 9 meczu pod rząd. Niezła seria która kiedyś będzie musiały być przerwana. Jak wygrywają to zwykle przynajmniej różnicą kilkunastu punktów. Jak patrzę na kursy u wybranych buków zestawionych na stronie flashscore to wynika mi że spadają one na gości tego spotkania. Ja jednak uważam że drużyna Horsens postawi się w 1 kwarcie tego meczu i że nawet jak przegra w tej 1 kwarcie z drużyną Bakken Bears to max o 2.5 pkt. Typ ten wtedy będzie trafny. Dziękuję bardzo za uwagę i do kolejnej analizy meczu.