Typ: HA 1 kwarta: Herlev Wolfpack +7.5 pkt

Kurs: 1.94

Nescal

33 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam. Na wtorek z mojej strony będzie typ z koszykówki, z rozgrywek: DANIA: Basketligaen - Play Offy - Ćwierćfinał. O godzinie 18.45 spotkają się ze sobą następujące drużyny: Horsens - Herlev Wolfpack. Mecz ten to 3 runda. Horsens prowadzi w serii 2-0. W pierwszym bezpośrednim meczu Horsens wygrali 112 : 72, w kolejnym zaś wygrali 68 : 85. Ten ostatni zasługuje pod pewnym względem na uwagę, dlatego że po pierwszej kwarcie Herlev Wolfpack wygrywał 27 : 21. Było to sporą niespodzianką, a dla mnie udowodnili oni że potrafią przynajmniej w pierwszej fazie meczu skupić się na tyle by w miarę dobrze zagrać. Liczę na powtórzenie z ich strony dobrego wyniku w pierwszej kwarcie tego meczu. Podchodzę do tego tak że ekipa Herlev Wolfpack nie będzie miała nic do stracenia i spróbują kolejny raz powalczyć. A że są skazywania na porażkę (kolejny raz) to może dodatkowo im pomóc w motywacji przed tym meczu. Uważam że w 1 kwarcie drużyna Herlev Wolfpack nie przegra o więcej jak o 7.5 pkt. Kurs na wybrane wydarzenie wynosi 1.94 w Fortunie. Stąd jest to całkiem niezły kurs na zdarzenie które ma szanse powodzenia. Nie raz te teoretycznie słabsze drużyny bardzo dobrze grają 1 kwarty. Herlev Wolfpack udowodnił to w ostatnim bezpośrednim meczu i mam nadzieję że i w tym to powtórzy. Mówimy o 1 kwarcie a nie o całym meczu stąd tu szansa jest. Pozdrawiam i do kolejnej analizy.