Kurs: 1.85

Partner: STS

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam Wszystkich, zarówno piszących jak i Czytelników tych analiz. Na niedzielę mam do analizy mecz z koszykówki pomiędzy Polska U20 - Gruzja U20, który rozpocznie się o godzinie 18.00, a rozegrany zostanie w ramach EUROPA: European Challengers U20. Jeżeli chodzi o ostatnie mecze tych ekip to Gruzja U20 od 2 ostatnich spotkań przegrywa. ostatnio przegrali z Bułgarią 72 : 84, wcześniej zaś przegrali bardzo wysoko z Niemcami 96 : 55 a jeszcze wcześniej wygrali z Turcją 69 : 77. Polska U20 nie ma też różowych wyników, w sumie to tak jak i ich przeciwnik. Co prawda w przed ostatnim spotkaniu wygrali z Turca 82 : 73, ale wcześniej mieli 3 mecze pod rząd przegrane, z Bułgarią 79 : 86, z Niemcami 87 : 66 i z Włochami 61 : 77. Ostatni mecz Polski to przegrana z Francją 86 : 70. Ostatnie bezpośrednie spotkanie tych ekip to jeszcze mecz z lipca 2018 roku w ramach EUROPA: Eurobasket U20 B. Polska U20 wygrała w tym spotkaniu 58 : 59, także jak widać Polacy wygrali minimalnie. Po 1 kwarcie Gruzja prowadziła 1 punktem. Niestety na to spotkanie nie ma możliwości postawić handi w 1 kwarcie. Stąd też w meczu pomiędzy Polska U20 a Gruzja U20 mój typ idzie w stronę handi w całym meczu. Dlatego też w tym spotkaniu stawiam handicap na Gruzję U20 +6,5 pkt. Typ ten w STS jest po kursie 1.85. Pozdrawiam.