Kurs: 1.9

Partner: lvbet

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam Wszystkich, zarówno piszących jak i Czytelników tych analiz. Na dziś mam mecz z koszyków pomiędzy Francja U20 - Polska U20, który rozpocznie się o godzinie 15.00, a rozegrany zostanie w ramach EUROPA: European Challengers U20. Jeżeli chodzi o ostatnie mecze tych ekip to Francja U20 od 3 ostatnich spotkań wygrywa. ostatnio rozgromili Bułgarię 63 : 95, wcześniej zaś ograli Niemcy 65 : 62 a jeszcze wcześniej wygrali z Gruzją 63 : 84. Polska U20 nie ma tak różowych wyników jak ich przeciwnik. Co prawda w ostatnim spotkaniu wygrali z Turca 82 : 73, ale wcześniej mieli 3 mecze pod rząd przegrane, z Bułgarią 79 : 86, z Niemcami 87 : 66 i z Włochami 61 : 77. Jedyne bezpośrednie spotkanie tych ekip to jeszcze mecz z lipca 2014 roku w ramach EUROPA: Eurobasket U20 - Runda wstępna. Polska U20 przegrała w tym spotkaniu - Francja U20 wygrała 60 : 67. Po 1 kwarcie Francja prowadziła 1 punktem. Niestety na to spotkanie nie ma możliwości postawić handi w 1 kwarcie. Stąd też w meczu pomiędzy Francja U20 - Polska U20 mój typ idzie w stronę handi w całym meczu. Dlatego też w tym spotkaniu stawiam handicap na Polska U20 +24,5 pkt. Typ ten w Lv bet jest po kursie 1.90. Pozdrawiam.