Typ: HA 1 połowa: Mornar Bar +2.5

Kurs: 1.9

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dobry wieczór. Niestety nie wyszła mi dzisiejsza analiza mecz ale nie poddaję się i próbuję dalej. Na wtorek mam analizę meczu a zarazem typ z eurejskich rozgrywek koszykówki, z Eurocap i kolejki 4. Na godzinę 18.00 zaplanowano rozpoczęcie meczu pomiędzy Levallois a Mornar Bar. Levallois to 5 czyli przed ostatnia drużyna tabeli. Na 3 rozegrane mecze 1 wygrali zaś 2 przegrali. Ich liczba małych punktów wynosi 257 : 265. Ostatni swój mecz grali w ramach tych samych rozgrywek i wygrali na wyjeździe z Ulm 80 : 86. Mornar Bar 1 drużyna tabeli. Na 3 rozegrane mecze 2 wygrali zaś 1 przegrali. Ich liczba małych punktów wynosi 261 : 240. Ostatni mecz grali z Crvena zvezda na wyjeździe i przegrali dość wysoko bo 93 : 62. Ja w tym meczu skupiam się na 1 połowie meczu. Daję handicapem drużynie gości +2.5 punkta i za taką zaliczką licze na nich - co w portalu Fortuna wyceniane jest po kursie 1.90. Niestety nie było do tej pory meczu bezpośredniego pomiędzy tymi drużynami stąd trochę utrudniona jest analiza tego meczu. Mimo to uważam że goście tego spotkania mocno zaczną 1 połowę tego spotkania i że nawet jak ją przegrają, to różnicą maksymalnie 2 punktów. Pozdrawiam Czytelników i życzę wysokich wygranych.