Typ: Over Ilość punktòw w meczu over 153.5 razem z dogrywką

Kurs: 1.55

Partner: STS

ciapek

137 x typer dnia, 33 x typer tygodnia, 5 x typer miesiąca

Dzień Dobry. Miłego Dnia. Koszykòwka. Fiba Europe Cup. W 2 kolejce tych rozgrywek London Lions w hali Copper Box Arena podejmą zespòł Kapfenberg.Bitym faworytem tego meczu jest zespòł gospodarzy. Kurs na ich zwycięstwo jest śmieciowy 1.04 .Ja szukac w tym meczu punktów bede.Gram over 153.5 punktòw w meczu. STS kurs 1.55.London Lions w pierwszej kolejce 79:60 wygrali na wyjezdzie z Groningen. Jeśli chodzi o zespòł gości w pierwszej kolejce przegrali u siebie wysoko 100:70 z Bayreuth. Dziś zdecydowanym faworytem meczu sa gospodarze i powinni ten mecz zdecydowanie wygrać i rzucić sporo punktòw.To powinien być mecz w szybkim tempie i gospodarze powinni od początku meczu nakrecać tempo i licze ze sporo rzucą.Moze nawet zakreca sie kolo 90 punktòw. Reszta licze ze dołoży zespòł gości i te minimum 154 punkty dziś wpadnie.W pierwszym meczu Bayreuth obnażył wszystkie braki w grze obronnej Kapfenberg. Dziś gości czeka kolejny trudny test.Gospodarze beda miec za sobą doping swoich kibicòw. Powinni sie z minuty na minute rozkrecac w tym meczu .Atak zdominuje raczej obrone w tym meczu.Sporo rzutòw za 3 punkty w tym meczu powinno być. Zwłaszcza gospodarze powinni sporo ich oddac. Sporo wjazdow pod kosz i szybkich atakow zwlaszcza gospodarzy to powinno dac duzo punktòw. Kapfenberg zapewne bedzie dzielnie walczyc ale sportowo troche moga w tym meczu odstawać ale swoje rzucą.Nie ma kelneròw w rozgrywkach europejskich. Każdy zespòł na po kilku graczy obcokrajowcòw ktorzy prezentuja solidny poziom.Wszystko zalezy od budzetu klubòw jakiej jakošci są ci gracze.Do tego dochodzi mądrość trenera bo trzeba jeszcze zespòł odpowiednio poukladać.Czesto też decyduje dyspozycja dnia w takich meczach. Tu raczej sensacji nie bedzie bo jednak London Lions prezentuje wyzszy poziom.Z fartem.