Typ: Under Poniżej 178.5 punktów w meczu z dogrywką

Kurs: 1.59

Partner: Betclic

TOMEK365365

36 x typer dnia, 62 x typer tygodnia, 19 x typer miesiąca

Witam wszystkich użytkowników strony Twój Typ którzy czytają moją analizę pierwszą na środę już. Dziś w końcu coś wybrałem z tego co lubię najbardziej, a więc z koszykówki mężczyzn i mogę przynajmniej dziś wrócić do tej dyscypliny sportu. Puchar PBA na Filipinach gdzie po bardzo długiej przerwie wznowiono tam granie, ale widzę że i tak dalej mają problemy z Covidem, bo dwa mecze dziś są przełożone. Mam nadzieję, że ten który typuję się jednak odbędzie. Cała liga gra w jednym miejscu podobnie jak NBA w zeszłym sezonie. O 12 czasu naszego ma się zacząć mecz między Alaska Aces, a Magnolia Hotshots. Dla jednych i drugich będzie to drugi mecz tego sezonu. W pierwszym zespół Alaska Aces zagrał z Blackwater Elite i poradził sobie bez większych problemów zwyciężając 103:77. Natomiast zespół Magnolia Hotshots w pierwszym meczu tego sezonu zagrał z zespołem Phoenix Fuelmasters i także podobnie jak Alaska Aces swój mecz ten zespół wygrał w stosunku 80:73. Ci się rzuca od razu w oczy po kilku dniach w tej lidze. Mecze są mega underowe. Jak dotąd to chyba 180 oczek w meczu to był najwyższy wynik, a przecież tam gra się kwartę 12 mim. Dziś stawiam tu under 178.5 punktów. Pozdrawiam