Kurs: 1.53

Partner: fortuna

jarecczak

0 x typer dnia, 0 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Mecz drugiej rundy fazy play off Pucharu Filipin. Zmierzą się w nim, piąty w fazie zasadniczej Meralco Bolts i zwycięzca tej rundy San Miguel Beermen. Z ostatniego meczu pomiędzy tymi zespołami zwycięsko wyszła drużyna Meralco, wygrywając 89-86. Decydująca okazała się wówczas 2 kwarta wygrana przez nich 10 punktami. Bardzo dobrze spisało się także Meralco w 1 rundzie play off eliminując faworyzowaną Ginebrę Kings 2-1. W pierwszym meczy wygrali wyraźnie 93-82 i choć w rewanżu ulegli 87-94 dali do zrozumienia, że mogą awansować do półfinału. I tak się też stało, po niezwykle zaciętym meczu wygrali 106-104. Przed końcem przegrywali 103-104, w ostatniej chwili zdobywając zwycięskie punkty. San Miguel Beermen jako lider zmierzył się z ostatnią drużyną z zakwalifikowanych do play off, zespołem Blackwater Bossing. Rozegrano tylko jeden mecz, a przynajmniej o jednym potrafię znaleźć informacje, choć ćwierćfinałowe starcie zapisane jest jako 2-0. Cóż, bywa i tak. W każdym razie mecz zakończył się zwycięstwem faworytów 123-93, Przy czym ostatnią kwartę San Miguel grał na luzie, nie powiększając już przewagi. W dzisiejszym spotkaniu też wydaje się być faworytem, ale Meralco wydaje się być w dobrej formie, a poza tym pamiętajmy, że ostatnie starcie wygrali. Zalecając ostrożność, sam, żeby nie być gołosłownym podpieram się dogrywką. Wygra San Miguel, z ewentualną dogrywką.