Typ: Over Ilość punktów w 1 połowie gospodarzy over 41.5

Kurs: 1.54

Partner: Betclic

ciapek

137 x typer dnia, 33 x typer tygodnia, 5 x typer miesiąca

Dzień Dobry. Miłego Dnia Moi Kochani. Czas na typ z koszykówki. Dziś wieczorem zagrają drużyny Iberostar Tenerife z Bilbao Basket. Faworytem tego meczu jest zespół gospodarzy. Kurs jest śmieciowy na ich wygraną dlatego szukamy punktów jak zwykle w takim przypadku.Ja obstawiam że gospodarze w 1 połowie meczu rzucą over 41 5 punkt.Kurs na to zdarzenie wynosi 1.54 w betclic. Iberostar Tenerife 24 :6 taki bilans mają meczy w lidze ACB w tym sezonie i zajmują 3 miejsce w tabeli. Bardzo dobry sezon w wykonaniu tej drużyny. Natomiast Bilbao Basket bilans meczy 7:22 i 18 miejsce w tabeli. Zapowiada się jednostronny mecz. Gospodarze powinni od początku meczu narzucić szybkie tempo gry. Iberostar Tenerife u siebie potrafi się tak rozpędzić nieraz ze trudno ich zatrzymać. Średnio na mecz rzucają 88 punktów. Natomiast zespół gości traci 87 punktów na mecz co świadczy o ich kiepskiej grze w obronie. Wystarczy popatrzeć na mecze Bilbao Basket w tym sezonie i widać ze sporo traca punktów zwłaszcza z tymi drużynami z górnej części tabeli.42 punkty w 1 połowie mysle ze jak najbardziej jest to osiägniēcia przez zespół gospodarzy. Liczę na dobra solidna obronę ich od początku i szybkie ataki i skuteczne rzuty z dystansu.Obrona gości nie stanowi monolitu w tym sezonie i gospodarze nie powinni mieć kłopotu z przedostawaniem sie w strefe podkoszowä i z zdobywanie punktów łatwych z bliskiej odległości. Z fartem.