Kurs: 1.8

Partner: STS

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam. Unicaja - Zaragoza to pojedynek Który dziś przeanalizuję. Jest to spotkanie z koszykówki z najwyższej hiszpańskiej ligi rozgrywkowej. Mecz ten zaplanowano do rozpoczęcia na godzinę 20:45. Jeżeli chodzi o ostatni mecz tych drużyn to analizowani gospodarze w ramach rozgrywek europejskich Ligi Mistrzów pojechali z Dijon wygrywając dość wysoko 21 pkt różnicy na wyjeździe. Jeżeli zaś chodzi o analizowaną drużynę gości to w ostatnim spotkaniu ligowym grając u siebie ulegli Bilbao różnicą 7 punktów. Jeżeli chodzi o bezpośrednie mecze pomiędzy tymi drużynami to różnie bywało, raz wygrywała jedna innym razem druga drużyna dlatego też uważam że drużyna gości nie stoi tutaj na straconej pozycji. Unicaja w tabeli jest na miejscu nr 5. Po 9 meczach które ma za sobą na 6 wygranych i 3 przegrane. Ich ilość pkt wynosi 12. Zaragoza w tabeli jest na miejscu nr 15. Po 9 meczach które ma za sobą na 2 wygrane i 7 przegranych. Ich ilość pkt wynosi 4. Mój typ w postaci handi na 1 połowa: Zaragoza +5.5 pkt to kurs 1.80 u bukmachera STS. Moim zdaniem goście postawią się w pierwszej połowie dlatego że ostatnio przegrali u siebie zaś gospodarze w ostatnim meczu dość wysoko wygrali z rywalem co niekoniecznie psychicznie musi im tutaj teraz pomóc. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam