Typ: Over Harden over 45.5 pkt + asysty + zbiórki OT

Kurs: 1.9

Partner: STS

Goku89

151 x typer dnia, 26 x typer tygodnia, 2 x typer miesiąca

Kolejne spotkanie dla serwisu twojtyp . Na dziś przygotowałem bardzo ciekawą propozycję z NBA gdzie dziś Cavs podejma we własnej hali ekipę Brooklyn Nets. Netsi mają bilans 27-15 zaś Cavs 26-18. Myślę że dziś dojdzie do bardzo ciekawej konfrontacji i mecz będzie bardzo szybki i na styku. Cavs mimo dobrej obrony nie są w ostatnich tygodniach w za dobrej formie. Brak Rubio jest jednak widoczny i może tutaj być problem z upilnowanirm Hardena. Dlaczego idę w stronę Brodatego który jest 2 opcja w ataku Brooklyn Nets? Nie zagra Durant Kevin który nabawił się urazu kolana w ostatnim meczu i Irving nie jest zdrowotnie gotowy na to spotkanie . Zostanie bardzo mało opcji w ataku jak Harden. Griffin czy Mills Edwards. Brodaty będzie dziś grał grube minuty. Lubi bardzo rolę lidera. Szykuje się wg mnie okolice triple double. Bo przy takiej linii obrony Cavs tempie minutach Harden zaliczy na pewno powyżej 10 asyst i sporo zbiórek w defensywie. Potrafi rzucać zza łuku wciąż na dobrej skuteczności i ma potencjał aby być dziś najlepszym strzelcem tego meczu. Wątpliwe jest zwycięstwo Brooklyn Nets na tak trudnym terenie ale myślę że Broda dziś zanotuje min 30 pkt 7 zbiórek i 11 asyst co na pewno da 45+ Polecam mocno ten bet