Kurs: 1.5

Partner: fortuna

golab1227

0 x typer dnia, 0 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Wracam po kilku dniach przerwy. Na poniedziałek mam 2 typy. Zaczynam od kosza. Jest przerwa w NBA, ale za to trwa rywalizacja w Korei Południowej. Tam są finały pomiędzy Seoul Knights i Anyang. Po 3 meczach na prowadzeniu jest ekipa Anyang, która prowadzi 2-1. W zasadzie trudno jest przewidzieć, jak może potoczyć się dalej ta rywalizacja. Z jednej strony gospodarze będą chcieli wyrównać, by ewentualnie mieć szansę na decydujący mecz u siebie. Jest taka okazja. Z drugiej strony Anyang wychodząc na prowadzenie 3-1 może zakończyć to u siebie w meczu numer 5. Jednak każdy z tych meczów był inny i trudno jest przewidzieć, która z ekip może wygrać tego dnia. Dlatego też ja idę w liczbę punktów. Widać, że wszystkim mocno zależy na każdym meczu, ba, na każdej akcji. Dlatego też akcje są długie, a poza tym po obu stronach jest dużo dobrej obrony i wymuszonych rzutów z trudnych pozycji. Poza tym małym Koreańczykom trudno przebić się pod kosz, gdzie zazwyczaj jest gwiazda spoza Azji. W dotychczasowych meczach finałowych nie padało więcej niż 163 punkty. Wydaje mi się zatem, że tak samo może być i tym razem. Moim pierwszym typem będzie zatem liczba punktów i under na ten mecz .