Typ: Over 20.5 punktów gospodarzy w 1 kwarcie

Kurs: 1.86

Partner: Betclic

Aston

5 x typer dnia, 2 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Moja propozycja na dzisiejszy mecz koszykówki, który rozgrywany jest w ramach półfinału ligi pomiędzy Legia Warszawa - Stal Ostrów Wielkopolski to gospodarze rzucą co najmniej 21 punktów w 1 kwarcie po kursie 1.86 na Betclic. We wczorajszym meczu padł wynik 80:85 dla Stali Ostrów Wlk. W pierwszej kwarcie padł wynik 24:20 dla Legii. Myślę, że i dziś Legioniści zaczną bardzo ofensywnie ten mecz i spróbują wyjść jak najszybciej na prowadzenie. Legia to solidna drużyna i w tym sezonie grali bardzo dobrze. Jednak to goście wyszli na prowadzenie w tej serii, co mam nadzieję, że to zmotywuje dziś gospodarzy do ofensywnej gry. Tylko w 2 ostatnich meczach na 5 rozegranych zdobyli co najmniej 21 punktów w 1 kwarcie, ale dziś jest bardzo ważne spotkanie, może nawet najważniejsze w tym sezonie. Myślę, że wczoraj dobrze zagrali i dziś są w stanie to powtórzyć. Myślę, że goście również podejdą do tego meczu bardzo skoncentrowani i będą chcieli wyjść na 2 meczowe prowadzenie w tej serii. Na pewno będzie to dodatkowo motywacją dla Legii, która będzie musiała po prostu ryzykować rzutami za 3 pkt i zniwelować przewagę gości jak najbardziej będą w stanie. Uważam, że ten mecz będzie dobrze się układał dla Legii na początku.