Kurs: 1.95

Partner: Betclic

Aston

5 x typer dnia, 2 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam. Dziś gram trochę ryzykowanie, bo nie widziałem nic ciekawego, a zagrać coś trzeba :). Postanowiłem postawić typ na mecz półfinałowy koszykówki Energa Basket Liga. Moja propozycja na mecz Śląsk Wrocław - Zastal Zielona Góra to powyżej 41.5 punktów w 1 kwarcie po kursie 1.95 na Betclic. Obie drużyny mierzyły się już 2-krotnie w tej serii. Zielona Góra wygrywa bilansem 2:0 i nic nie wskazuje, aby gospodarze mieli powalczyć jeszcze o awans. Liczę, że w tym meczu Śląsk zagra bardzo solidnie i postawi wszystko na jedną kartę i skupią się na ofensywnie. Gracze Zielonej Góry też raczej będą mieć z tyłu głowy raczej pewny awans, co może dać im większe możliwości w tym meczu i luźną grę. W ostatnich 5 meczach bezpośrednich pomiędzy tymi drużynami 4 razy padł taki over w 1 kwarcie. W tej serii wygląda to następująco - 1 raz padł wynik 24:21 dla Zielonej Góry oraz 1 raz 17:20 dla Śląska. W pierwszym meczu półfinałowym Zielona Góra wygrała 97:90 i liczę, że dziś też będzie podobny mecz. Obie drużyny w tamtym meczu zagrały naprawdę solidnie. Mam nadzieję, że gracze Śląska nie odpuszcza tego meczu od początku, bo czeka ich naprawdę ciężkie spotkanie. Liczę, że 1 kwarta zakończy się wynikiem 22:24.