Partner: STS

Zarejestruj się teraz Kod Promocyjny TWOJTYP600 PLN Bez Ryzyka

Minio

0 x typer dnia, 0 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Chyba mój ostatni typ na dziś...Koszykówka i Play off Polska. Spójnia Stargard - Zastal Zielona Góra. Faworyt nie wygrał trzeciego meczu w play off. W trzecim spotkaniu ćwierćfinału play off ekstraklasy koszykarzy PGE Spójnia mierzyła się u siebie z Eneą Zastalem BC Zielona Góra. Stargardzki zespół wygrał 82:77 i w rywalizacji do trzech zwycięstw zielonogórzanie prowadzą już tylko 2:1. Wszystkie trzy mecze underowe, nie widze przycyzny, dla której dziś miałoby być inaczej. Myślę, że Zieolonogórzanie zwyciężą, ale i tak niezbyt wysoko. Tak jak w dwóch pierwszych spotkaniach tej serii koszykarze Zastalu słabiutko rozpoczęli mecz mając wielkie problemy ze zdobywaniem punktów. W zasadzie tylko podkoszowy zawodnik tego zespołu, Geoffrey Groselle był zagrożeniem. Obwodowi gracze Zastalu zawodzili. W tej części goście nie trafili trójki. Koszykarze Spójni natomiast trafili dwie. Stargardzki zespół odskoczył w połowie tej części na siedem punktów i taka także była przewaga gospodarzy po dziesięciu minutach. Goście rzucili tylko 11 punktów. Oby dziś historia zatoczyła koło. Zauważyłem , że p o przerwie świątczenej sporo drużyn ma problem ze zdobywaniem punktów, nie widzę powodu dla którego nasze rodzimy miałyby dziś zagrać na poziomie 90-90, raczje to jest mało prawdopodobne. Kurs ciekawy, tak więc ja decyduje się postawić na under 164,5 pkt.