Partner: STS

Zarejestruj się teraz Kod Promocyjny TWOJTYP600 PLN Bez Ryzyka

Minio

0 x typer dnia, 0 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam i zapraszma na mój kolejny ostatni dziś typ, koszykówka POlska faza play offy i mój ulubiony zakład under/over, dziś dla odmiany over. szczółka Start miała sporo dobrych momentów w trzecim meczu ćwierćfinałowym z Arged BMSlam Stalą. Prowadziła nawet różnicą 13 punktów. W czwartej kwarcie górą była jednak drużyna z Ostrowa Wielkopolskiego, która wygrała 87:83. A to oznacza, że w rywalizacji do trzech zwycięstw prowadzi 2:1. Tak wyglądało osttanie starcie, z resztą wszytskie trzy ostatnie emcze było mocno overowe. Końcówka to wymiana ciosów. Szala raz przechylała się na stronę jednych, a po chwili drugich. Na 35 sekund przed końcem meczu po celnym rzucie Sherrona Doresey’a Walkera Pszczółka Start prowadziła 83:82. Niestety, gospodarze więcej punktów już nie zdobyli. Jeszcze przy stanie 83:86 lublinianie mieli szansę na doprowadzenie do dogrywki, ale popełnili błąd pięciu sekund i ostatecznie to ekipa z Ostrowa Wielkopolskiego cieszyła się z cennego zwycięstwa. Ja dziś liczę na olejną wymianę ciosów i kolejny over przypomne trzy ostatnie wyniki. 83 - 87 94 - 100 106 - 81. Mam nadzieje, że dziś zobaczymy sporo celnych rzutów mało takich które odbiją się od kosza i na ryzyku wjeźdzam w zakłąd overowy. Zapraszam wszystkich do typowania i do kibicowania z fartem Panowie.