Typ: Over Ponad 161.5 punktòw w meczu z dogrywką

Kurs: 1.53

TOMEK365365

36 x typer dnia, 62 x typer tygodnia, 19 x typer miesiąca

Witam wszystkich użutkowników strony Twój, którzy czytają moją analizę pierwszą w dniu dzisiejszym. W końcu wczoraj trafiony typ i przerwanie złej passy. Nie ukrywam, że i dziś liczę na to samo. A jak tak to biorę to co lubię najbardziej i to be czym znam się najlepiej czyli koszykówka. Nasze rodzime podwòrko i mecz Stelmetu Zielona Gòra z Treflem Sopot. Początek 17:30 transmisja polsat sport. Zespół dzisiejszych gospodarzy w tabeli po rozegraniu 22 meczy jest liderem mając na koncie 20 wygranych meczy i tylko dwie porażki. U siebie dlugo byli niepokonani, ale Sląsk Wrocław wygrał w Zielonej, ale poza tym mają przy tej jednej porażce aż 11 zwycięstw. Natomiast zespół dzisiejszych gości w tabeli po rozegraniu 21 meczy jest na miejscu 7 z 13 wygranymi i 8 porażkami. Na wyjeździe Trefl radzi sobie dobrze wygrał 6 meczy z 9. Spotykają się dwie bardzo dobrze usposobione ekipy w formacji ofensywnej. Linia jaką proponuje fortuna ponad 161.5 z dogrywką jest jak dla mnie za niska. Owszem Trefl Sopot ma kłopoty związane z Covid, ale mają kim grać i szykuje się fajny ofensywny mecz który zresztą chętnie obejrzę w TV. Mam nadzieję, że moja analiza okaże się trafna. Życzę wszystkim powodzenia. Pozdrawiam serdecznie