Kurs: 1.83

Partner: Betclic

Aston

5 x typer dnia, 2 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Moja propozycja na mecz koszykówki polskiej ligi Energa Basket Liga pomiędzy Stelmet Zielona Góra -Śląsk Wrocław to powyżej 41.5 punktów w 1 kwarcie po kursie 1.83 na Betclic. Zielona Góra w regularnej części sezonu zajęła pierwsze miejsce w tabeli z 27 zwycięstwami i 3 porażkami. Ich dzisiejszy rywal, Śląsk Wrocław zajął 4. miejsce w tabeli z wynikiem 20 wygranych do 10 porażek. W pierwszym meczu tej półfinałowej serii play-off Zielona Gora wygrała 97-90. Śląsk to solidna drużyna, powinni mieć solidne szanse w tym meczu, wczoraj dobrze grali i dopiero w 4 kwarcie stracili prowadzenie, a w każdych 3 kwartach wygrywali. Myślę, że dziś też muszą zagrać dobrze i myślę, że od początku tego meczu obie drużyny będą grać ofensywnie. Wczoraj w 1 kwarcie padło tylko 37 punktów, ale liczę, że Zielona Góra dziś zagra dużo lepiej i obie drużyny skupią się na ofensywie w tym meczu. Mam nadzieję, ze 1 kwarta w tym meczu będzie ofensywna i obie drużyny będą rzucać skutecznie rzuty za 3 punkty w 1 kwarcie. Goście wczoraj zagrali bardzo dobrze i zabrakło trochę wytrzymałości, aby wygrać w tym meczu. Myślę, że dziś też nie odpuszczą i wczorajsza porażka nie zniechęci ich do dalszej walki z silnym rywalem.