Typ: Over Łączne punkty gracza Groselle. .G over 17.5

Kurs: 1.7

Partner: Betclic

ciapek

45 x typer dnia, 8 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Dzień Dobry. Miłego Dnia Moi Kochani. Jedziemy z drugim typem na dziś. Koszykówka Energa Basket Liga. Dziś o godzinie 19:30 odbędzie się mecz pomiędzy zespołem Stelmet Zielona Góra a zespołem Stal Ostrów Wlkp. Stan rywalizacji 3:1 dla Stali Ostrów Wlkp. Dziś może poznamy Mistrza Polski. Gramy do czterech zwycięstw. Tylko jedno zwycięstwo brakuje Stali żeby wygrać ta rywalizavje finałową.Kto by się spodziewał ze to tak gładko pójdzie w sumie.Po pierwszym meczu wydawalo sie ze Stelmet znów zdobędzie Mistrza. Po wczorajszym meczu juz chyba raczej nikt nie ma złudzeń kto zostanie w tym sezonie Mistrzem Polski. Ze stanu 3:1 jeszcze nikomu się w Energa Basket Liga nie udało się powrócić i zdobyć mistrzostwo. Zespół Stelmetu w 2 kwarcie wczorajszego meczu został rozbity. Bo tak to trzeba nazwać i było praktycznie po meczu. Jeszcze do tego 3 faule szybko złapał Grossel i musiał go trener Tabak posadzić na ławce. W 2 kwarcie przy 3 faulach Grossela puścił go na 3 minuty w końcowce na parkiet bo juz nic nie miał do stracenia.Myślałem ze znów będzie lipa bo dałem na Grossela ze rzuci powyżej 16.5 punktow. A tu siedział na ławce zamiast grać przez faule.Pokazal jednak klasę swoją w 4 kwarcie i rzucił swoje i zdobył w sumie 21. Drzalem cały czas bo każdy faul mógł go wykluczyć z gry ale udało się.Bukmacherzy są uparci i znów faworyzują zespół Stelmetu. Na zwycięstwo w Betclic jest na ta chwile 1. 69 na Stelmet. Znów dają więcej szans Stelmetowi na wygranie. Wygląda na to ze dziś Stal wygra po raz czwarty i będzie po zawodach. Ale to są play offy I każdy mecz pisze inna historię. Będę to powtarzać w kółko. Osobiście jakoś tego nie widzę żeby Stelmet dziś miał wygrać Trener Tabak mam wrażenie ze się pogubil wczoraj z ustawieniem drużyny do gry. W pierwszej piątce nie wyszedł Freimanis .Może i dobrze myslał no Freimanisa nie ma w tych finałach. To co gra to jest zdecydowanie poniżej jego możliwości. Z drugiej strony trener Stali wie co robi. Poprzez dobra agresywna obronę zespołowa ze szczególnym zwrócenie uwagi właśnie na Freimanisa tak zagrali w obronie ostatnie mecze ze wyłączyli z gry trochę Freimanisa. I obok Grossela najlepszy gracz Stelmetu został zastopowany.Co wymyśli dzis trener Stelmetu ciekawy jestem.Ja zagram znów na punkty najlepszego gracza Stelmetu Grosella.Dziś linia 17.5 na betclic i kurs 1.70 i ja gram.Podnieśli linie 1 punkt. Ale Grossel to taki gracz ze te 18 punktow jest w stanie rzucić znów dziś. Z fartem.