Kurs: 1.9

Partner: fortuna

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dobry wieczór Wszystkim. Już dzisiaj przedstawię mecz z koszykówki z igrzysk olimpijskich zaplanowany na godz. 14:00 mecz pomiędzy Japonią a Hiszpanią. Japonia od dwóch swoich ostatnich spotkań wygrywa - jeszcze w czerwcu zagrała z Iranem i mecz ten wygrała 76 - 50 zaś w ramach igrzysk olimpijskich niespodziewanie pokonała reprezentację Francji różnicą 6 punktów: 81 - 75. Jeżeli chodzi o Hiszpanię to reprezentacja ta swój ostatni mecz przegrała z reprezentacją USA różnicą 7 punktów: 83 - 76. Jeżeli chodzi o mecz bezpośredni pomiędzy tymi drużynami to odbył się on jeszcze w 2006 roku i w meczu tym Hiszpania rozgromiła Japonię 55 : 104. Jednak skoro było to kilkanaście lat temu to trudno jest to odnosić do aktualnego meczu stąd też nie biorę się za szczegółową analizę tamtego spotkania. Ja skupiam się na poniedziałkowym meczu w którym uważam że w pierwszej kwarcie Japonia nie będzie odstawać od swojego rywala. Uważam że Japonia mając w pamięci ostatni swój wygrany mecz będą dobrze bronić się w pierwszej kwarcie i w miarę punktować co pozwoli im nie przegrać o więcej jak o 5.5 punkta w tej pierwszej kwarcie meczu. Jest na to w tej chwili jeszcze dość dobry kurs w Fortunie w wysokości 1.90 z którego można oczywiście skorzystać. Do tego typu podchodzę psychologicznie. A czy coś z tego będzie czas pokaże - cały mecz może skończyć różnie jednak pierwsza kwarta powinna być na rzecz Japonii nie najgorsza. Dziękuję bardzo za uwagę i do kolejnej mam nadzieję że trafnej analizy meczowej. Pozdrawiam