Kurs: 2.07

Partner: Betclic

Nescal

31 x typer dnia, 20 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam Wszystkich. Na sobotę mam typ z koszykówki z Igrzysk Olimpijskich. O godzinie 14.00 rozpoczną swój mecz drużyn takie jak: USA - Czechy. Ja stawiam w tym meczu typ po kursie 2.07 pobrany od buka Betclic. I już tłumaczę o co chodzi. USA w tabeli rozgrywek jest na 2 premiowanym bezpośrednio awansem miejscu. na 2 mecze mają 1 wygrany i 1 przegrany mecz. Czechy też mają 1 wygrany i 1 przegrany mecz. W ostatnim meczu USA rozjechało Iran 120 : 66, zaś Czechy przegrały z Francją 77 : 97. Czesi zagrali z USA w 2019 roku, 1 września w ramach ŚWIAT: Mistrzostwa Świata - Runda wstępna. Przegrali w tamtym meczu 67 : 88 ale w 1 kwarcie przegrywali tylko 14 : 17. W tym meczu nie ma raczej takich odważnych co postawili by na wygraną Czechów. Ja jednak w meczu USA - Czechy pokuszę się o obstawienie 1 kwarty meczu. Uważam że handicap w postaci 1 kwarta: Czechy +6.5 pkt powinien przy odrobinie szczęścia wejść. Jest na to nie najgorszy kurs wynoszący 2.07 jak już na początku wspomniałem. 1 kwarta w wykonaniu Czechów nie powinna być najgorsza. W ostatnim meczu ulegli Francji i w tym powinni dobrze zacząć mecz, przynajmniej tą 1 kwartę. Pozdrawiam i do kolejnej analizy.