Typ: Darussafaka (+8.5) handicap razem z dogrywka

Kurs: 1.55

ciapek

138 x typer dnia, 33 x typer tygodnia, 5 x typer miesiąca

Dzień Dobry. Miłego Dnia Moi Kochani. Jedziemy z kolejnym typem. Turcja .Koszykówka. Play off. Dziś dojdzie o godzinie 17:15 do drugiego meczu play off ćwierćfinał pomiędzy zespołem Darussafaka a zespołem Fenerbahce. Faworytem tego meczu jest zespół gości ale bym był ostrozny z tym. Stan rywalizacji 1:0 dla Fenerbahce którzy w pierwszym meczu wygrali u siebie z Darussafaka ale potrzebowali dogrywki żeby pokonać 7 zespół po rundzie zasadniczej. Fenerbahce zajęli 2 miejsce w rundzie zasadniczej. Jest to zespół który gra w Eurolidze. Na pewno Fenerbahce jest lepszym zespołem i to on jest faworytem tej rywalizacji. Darussafaka dziś u siebie postawi trudne warunki gościom i bedzie to trudny mecz. Ja stawiam że gospodarze nie przegrają więcej jak 8 punktami tego meczu.Gram handicap +8.5 razem z ewentualną dogrywką.Kurs na to zdarzenie wynosi w fortunie 1.55 i ja go pobieram. Fenerbahce miał spory kłopot w tym pierwszym meczu. Darussafaka sporo trojek trafili w tym pierwszym meczu. Trafili 16 trojek a Fenerbahce trafili 9.I tu mieli przewagę koszykarze Darussafaka. Natomiast popełnili 34 faule w meczu i Fenerbahce wykonywało duzo rzutów osobistych i tu zdobyli sporo punktów. Dziś Darussafaka zagra mocno w obronie .Nawet kosztem fauli beda grać agresywnie w obronie. Oprócz tego jeżeli będą skuteczni jak ostatnio w rzutach za 3 punkty to może zespół Fenerbahce znów miec kłopot.To są play offy I walka bedzie na całego. Liczę że jak juz przegrają gospodarze to niewysoko .Z fartem.