Typ: wygrana Mavericks & I. Stewart +5,5 zbiórek

Kurs: 1.7

Partner: ForBet

unabomer

Kolejna noc z NBA, dzisiaj tylko jedno spotkanie w planie. O 1.00 czasu polskiego w Detroit miejscowe Pistons podejmą Dallas Mavericks. Gospodarze z bilansem 5-18 to najgorsza ekipa Konferencji Wschodniej. Zaliczyli trzy porażki w ostatnich trzech spotkaniach. Mavericks z bilansem 10-10 są na ósmym miejscu w Konferencji Zachodniej. Ostatnim zwycięstwem nad Golden State Warriors przerwali passę czterech porażek z rzędu. Gra Mavs nie porywa pomimo tego, że są jedną z najzdrowszych ekip w lidze. Ponownie korzystam z betarchitekta na forBecie i tworzę następujący typ: Mavericks wygrają, a Isaiah Stewart osiągnie co najmniej 6 zbiórek. Goście nie grają najlepiej na wyjazdach (bilans 1-7), ale gdzie jak nie w Detroit szukać poprawy tego bilansu. Pistons zagrają osłabieni brakiem Cade'a Cunninghama, ich najważniejszego zawodnika i playmakera. Na ostatnie jedenaście meczów pomiędzy tymi zespołami zawsze wygrywał faworyt, a dzisiaj takim faworytem są Mavericks. Isaiah Stewart to zawodnik Pistons, który niedawno wrócił po kontuzji. Jest najlepiej zbierającym zawodnikiem drużyny ze średnią 9,1 na mecz. Obie drużyny całościowo są jednymi z najsłabszych pod tablicami w całej lidze. Mavericks są pod tym względem najgorsi. Stewart linię co najmniej sześciu zbiórek pokrył w 13/17 meczów tego sezonu. W dwóch ostatnich meczach zbierał mniej, ale też grał mniej minut. Jeżeli chodzi o jego starcia z Mavericks, to w każdym z trzech meczów pokrywał proponowaną przeze mnie linię. W Mavericks nie ma zawodnika, który wyróżniałby się pod względem zbiórek. Najlepszy jest pod tym względem Luka Doncic ze średnią 8,8 na mecz. Podsumowując, liczę na dobry mecz Mavericks zakończony ich zwycięstwem, a także na Stewarta, który pokaże swoją wyższość na tablicach.