Typ: HA 1 kwarta: Detroit Pistons +3,5 pkt

Kurs: 1.81

Partner: Betfan

miroooo

39 x typer dnia, 19 x typer tygodnia, 6 x typer miesiąca

Witam. Na sobotę na godz. 01.00 mam typ z koszykówki, z rozgrywek NBA, z meczu pomiędzy Detroit Pistons a Toronto Raptors. Pod względem tabeli mamy następującą sytuację Detroit Pistons jest na 14 miejscu w tabeli. Na 40 meczy mają 9 wygranych i 31 przegranych meczy. Toronto Raptors jest na 8 miejscu w tabeli. Na 38 meczy mają 20 wygranych i 18 przegranych meczy. Detroit Pistons ostatnio przegrał na wyjeździe z Chicago Bulls 133 : 87 zaś Toronto Raptors po serii wygranych meczy ostatnio ulegli u siebie Phoenix Suns 95 : 99. 4 ostatnie bezpośrednie mecze należały do Detroit Pistons i tu widzę ich przewagę. Moim typem w tym meczu jest handicap w postaci 1 kwarta: Detroit Pistons +3,5 pkt co tez u bukmachera Betfan mamy jako kurs 1.81. Uważam że gospodarze lepiej zaczną 1 kwartę. Ostatnio przegrali swój mecz, ale jeszcze większym argumentem ku temu że dobrze zaczną tą pierwszą kwartę jest to że 4 ostatnie bezpośrednie mecze z tym rywalem wygrali, stąd tez uważam że rywal ten im leży i zespól gospodarzy skorzysta z tego z kretesem w tej 1 kwarcie. Dodatkowym buforem bezpieczeństwa jest tu handi +3,5 pkt co dodatkowo upewnia mnie że typ ten ma szanse powodzenia. Pozdrawiam i do kolejnej analizy meczu.