Typ: Podwójna szansa (1 połowa lub mecz): 1 - 1

Kurs: 3.3

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dobry wieczór. Niestety mój dzisiejszy typ nie wszedł. I to bardzo nie wszedł bo 1 set w wykonaniu Jastrzębskiego Węgla był nie udany, za to 3 kolejne sety wygrali i wygrali cały mecz. Kto by pomyślał. Trochę niespodzianka się zrobiła. Tym razem przerzucam się do koszykówki. Na czwartek mam typ z rozgrywek NBA. O godzinie 3.00 ma rozpocząć się mecz pomiędzy Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors. Obie ekipy grają w Konferencji Zachodniej. Oklahoma City Thunder to 13 drużyna tej Konferencji. Na 54 mecze które ma na ten moment za sobą 20 wygrali zaś 34 przegrali. Golden State Warriors to 10 drużyna tej Konferencji. Na 54 mecze które ma na ten moment za sobą 26 wygrali zaś 28 przegrali. Oklahoma City Thunder od 7 meczy przegrywają. Nie jest to dobra seria. Ostatnio przegrali z liderem Konferencji w której grają, z Utah Jazz 106 : 96 na wyjeździe. Golden State Warriors od 2 meczy wygrywają. Ostatnio grając u siebie wygrali z Denver Nuggets 116 : 107. Ja w tej analizie stawiam na 1 połowę lub na cały mecz na Oklahoma City Thunder, a to dlatego że ostatnie 5 meczy z tym przeciwnikiem wygrywali. Znaczy to dla mnie że przeciwnik im leży i że jest szansa na coś więcej z ich strony w tym meczu. Pozdrawiam.